Завдання фільтрів для води – видаляти з неї шкідливі домішки. В процесі очищення води фільтри у жодному випадку не повинні виділяти назад у воду накопичені забруднення і небезпечні для здоров'я людини компоненти. У даному розділі Ви можете дізнатися детальніше про передові технології водоочистки, які день за днем роблять Ваше життя краще.

Більшість виробників побутових фільтрів для води запозичили технологію водоочистки в промислових водоочисних систем. Однак таке масштабування тягне за собою ряд недосконалостей: такі фільтри або гірше очищають воду, або швидше приходять у непридатність.

Компанія АКВАФОР спочатку вирішувала проблему створення саме побутових фільтрів. Саме тому технології, розроблені компанією, і фільтри на їх основі щонайкраще справляються з водоочисткою.

Фільтри АКВАФОР перевершують конкурентів*:*:

 • За ефективністю очищення від механічних домішок
  (піску, глини, іржі, ...)
 • За ефективністю видалення органічних домішок
  (фенолів, пестицидів, хлорорганічних з'єднань ...)
 • За ефективністю усунення неприємних смаків, запахів і накипу
 • За ефективністю видалення іонів важких металів
 • За видаленням колоїдного заліза
  (жовтий осад на сантехніці і приладах)
 • За видаленням мікробів, бактерій і вірусів
 • За швидкістю очищення води
 • За терміном служби фільтруючих модулів

* За даними ресурсних випробувань згідно із стандартами ГОСТ Р 51872-2002 та відповідним йому NSF 42 і NSF 53


У пошуках високої якості очищення води АКВАФОРом були розроблені і реалізовані передові технології водоочистки, такі як Аквален – унікальне сорбуюче волокно, застосовується практично у всіх фільтрах АКВАФОР, а також оптимальні способи змішування гранульованих і волокнистих сорбентів, виробництво карбон-блоків і вживання порожнистих мембран. Науково-конструкторський потенціал компанії і серйозний підхід до якості дозволив їй виправдано зайняти місце технологічного лідера індустрії водоочистки.

Усе це стало можливим завдяки тому, що компанія АКВАФОР - один з небагатьох виробників фільтрів для води, що самостійно здійснюють весь цикл виробництва. На всіх етапах - від аналізу потреби споживача до створення кінцевого продукту - АКВАФОР дуже серйозно відноситься до контролю якості.

Методы очистки воды