Поделиться:

Як домішки у воді впливають на здоров'я

Вода безцінне. Потреба до неї - один з небагатьох факторів, що об'єднують населення планети. Однак склад води не скрізь однаковий. Відома формула - Н2О - не відображає всього різноманіття. У кожному джерелі вода неповторна: як універсальний розчинник вона вимиває з грунту майже усе. Таким чином вона збагачується домішками, які можуть завдати шкоди організму або зцілити його.

Що пити не можна?

  • Хлор. У концентрованому вигляді він являє собою отруйний газ, що використовується як бойова отруйна речовина. Розчинений у воді, небезпечний не тільки він, але і його сполуки. У присутності органічних речовин (що характерно навіть для природних водойм) він утворює речовини, які можуть завдати значної шкоди здоров'ю.
  • Важкі метали (залізо, марганець, алюміній тощо). Накопичуючись у організмі, ці речовини отруюють організм, знижують працездатність внутрішніх органів.
  • Пестициди. Потрапляють у воду при порушенні технології землекористування. У невеликих кількостях викликають отруєння і алергічні реакції, у великих - сприяють появі хронічних захворювань і аномалій розвитку.
  • Нітрати, фосфати та інші добрива.. У низьких концентраціях викликають слабкість, млявість, у великих - сильне отруєння, або настання смерті.

Що нам потрібно?

  • Кальцій, магній.. Ці життєво важливі елементи необхідні для нашої краси і здоров'я. Стійкість до стресів, гарне волосся, міцні кістки, здорові зуби - турбота іонів кальцію і магнію.
  • Фтор. У чистому вигляді це небезпечне речовина. Однак такий фтор у природних умовах не зустрічається. У невеликих концентраціях його присутність навіть необхідно - він бере участь в утворенні гемоглобіну, сприяє профілактиці карієсу.
  • Йод. Незамінний елемент для нормального організму. Нормалізує обмін речовин, сприяє регенерації тканин, благотворно впливає на серце. Крім того, йод бере участь у роботі центральної нервової системи. Таким чином він впливає на психологічний стан людини.

 Источник: ХимПром