ОПИС

АКВАФОР Океан – фільтр-глечик нового покоління. Завдяки стильному та ергономічному дизайну, фільтр легко та зручно тримати у руці. Фільтруючий модуль ефективно та безповоротно затримує активний хлор, важкі метали, нафтопродукти та багато інших небезпечних домішок. Надійно очищуючи воду від шкідливих речовин, Океан зберігає її корисні властивості. Фільтр-глечик Океан відрізняється від інших своїми місткими глечиком та воронкою, що дозволяє очистити більше води за один раз.
Як і будь-який фільтр-глечик, Океан не потребує підключення до водогону та може використовуватися у будь-якому зручному для Вас місці. Всі частини фільтра виготовлено із високоякісного пластика німецького виробництва.

 • Надійно очищує воду
  Видаляє хлор, дрібні часточки, важкі метали, нафтопродукти та інші шкідливі домішки.
 • Злегка знижує жорсткість води
  Рекомендовано для доочищення м’якої води.
 • Зручний, ергономічний дизайн
  Оригінальна форма корпуса рівномірно розподіляє навантаження. Тримати місткий глечик дуже зручно, так само як і компактніші моделі.

ЗМІННІ МОДУЛІ

У комплекті до глечика знаходиться один змінний модуль. Стандартна комплектація - B100-5, але, в залежності від регіону, разом із глечиком можуть пропонуватися й інші картриджі.

 • B100-5 - універсальний картридж. Надійно видаляє основні шкідливі домішки, залишковий хлор, органічні речовини та інші забруднювачі, знижує надмірну жорсткість води.
 • B100-6 -пом’якшуючий картридж. Видаляє шкідливі домішки, ефективно бореться із жорсткістю води та попереджує появу накипу. Рекомендовано для регіонів, де вода занадто жорстка.
 • B100-7 - картридж зберігає первісний мінеральний склад води. Видаляє шкідливі домішки. Рекомендовано для регіонів із м’якою водою.
 • B100-8 - картридж для очищення сильно хлорованої води. Видаляє із води шкідливі домішки, має підвищений ресурс для видалення хлору.

Рекомендується картриджі замінювати не рідше, ніж один раз на місяць. У надзвичайних ситуаціях, у випадку аварійного потрапляння у воду великої кількості шкідливих речовин, картриджі варто змінювати частіше.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Габарити:

26,7x15,2x25,8 см

Об’єм глечика / воронки:

3,9 / 1,9 л

Ресурс:

300 л

Швидкість фільтрації: 0,2 л/хв

 

СТУПІНЬ ОЧИЩЕННЯ

Активний хлор:

100%

Нафтопродукти(бензол):

95%

Важкі метали:

99%