Універсальний змінний модуль для фінішного очищення води. Видаляє практично всі шкідливі домішки. Використовується в стаціонарних системах АКВАФОР з окремим краном. Крім того, підходить для систем інших виробників, що використовують 10-ти дюймовий стандарт корпусу.

Змінний модуль
B510-08

Використовується в: Трiо Fe

Змінний модуль для глибокого очищення води з високим вмістом заліза.Виготовлений за технологією карбфайбер-блок, надійно видаляє усі шкідливідомішки, бактеріостатічен на впродовж усього ресурсу. Використовується вфільтрах АКВАФОР Тріо та інших подібних системах.

Змінний модуль
B150

Використовується в: Фаворит

Змінний модуль для очищення питної води системою Фаворит. Завдяки унікальній коаксіальній будові і градієнтній пористості модуля вода очищається практично від усіх шкідливих домішок. Має значний термін служби.

Змінний модуль
PP

Використовується в: Осмо, Трио Норма Показати все

Змінний поліпропіленовий модуль для механічного попереднього очищення питної води. Використовується в системах АКВАФОР з окремим краном. Видаляє суспензії, у тому числі пісок і іржу. Підходить до всіх систем із стандартним 10-ти дюймовим корпусом.

Змінний модуль
K1-04

Використовується в: Кристал-Квадро, Кристалл H

Змінний модуль для пом'якшення води. Використовується в системах АКВАФОР з окремим краном. Пом'якшує воду, вирішуючи проблеми накипу і появи пластівців в кип'яченій воді. Модуль замінюється разом з корпусом для бактеріостатичності.

Змінний модуль
K1-07B

Використовується в: Кристал, Кристал Еко Показати все

Змінний модуль для фінішного очищення води. Використовується в системах АКВАФОР з окремим краном. Видаляє шкідливі домішки, в т.ч. суспензії, хлор, важкі метали, органічні речовини і бактерії. Модуль замінюється разом з корпусом для бактеріостатичності.

Змінний модуль для фінішного очищення води. Використовується в системах АКВАФОР з окремим краном. Видаляє шкідливі домішки, в т.ч. суспензії, хлор, важкі метали і органічні речовини. Модуль замінюється разом з корпусом для бактеріостатичності.

Змінний модуль для глибокого очищення води. Використовується в системах АКВАФОР з окремим краном. Видаляє шкідливі домішки, в т.ч. суспензії, хлор, важкі метали та органічні речовини. Модуль замінюється разом з корпусом для бактеріостатичності.

Змінний модуль для попереднього очищення води. Використовується в системах АКВАФОР з окремим краном. Видаляє шкідливі домішки, в т.ч. суспензії, хлор, важкі метали та органічні речовини. Модуль замінюється разом з корпусом для бактеріостатичності.

Змінний модуль для механічного попереднього очищення води. Використовується в системах АКВАФОР з окремим краном. Видаляє суспензії, у тому числі пісок та іржу. Корпус модуля нерозбірний.

Змінний модуль
B510-02

Використовується в: Осмо, Трiо Fe Показати все

Універсальний змінний модуль для глибокого очищення води. Видаляє практично всі шкідливі домішки. Використовується в стаціонарних системах АКВАФОР з окремим краном, а також в системах інших виробників, що використовують 10-ти дюймовий стандарт корпусу.

Змінний модуль
B510-03

Використовується в: Осмо, Трио Умягчающий

Універсальний змінний модуль для попереднього очищення води. Видаляє практично всі шкідливі домішки. Використовується в стаціонарних системах АКВАФОР з окремим краном. Крім того, підходить для систем інших виробників, що використовують 10-ти дюймовий стандарт корпусу.

Змінний модуль
B510-04

Використовується в: Трио Норма Умягчающий, Трио Умягчающий

Регенерований змінний модуль для пом'якшення води, містить лише іонообмінні матеріали. Використовується в стаціонарних системах очищення питної води, а також в АКВАФОР Дует, що випускалася раніше. Підходить для систем інших марок, що використовують 10-ти дюймовий стандарт корпусу.

Змінний модуль
K7M (K1-07M)

Використовується в: Моріон М

Сменный модуль для финишной очистки и кондиционирования воды. Используется в системах АКВАФОР Морион. Удаляет вредные примеси и насыщает воду полезными минералами. Картридж заменяется вместе с корпусом для бактериостатичности.