Осмо-Кристал

ОПИС

Спеціальна напівпроникна мембрана у поєднанні із сорбційними модулями, виготовленими за технологією "карбонблок", надійно затримує всі шкідливі домішки, повністю видаляє бактерії та віруси, солі жорсткості, нітрити і нітрати, затримує механічні домішки розміром до 0,0005 мікрон, чого неможливо добитися за допомогою сорбційного фільтра. Обладнаний накопичувальним баком об'ємом близько 10 літрів і окремим краном. Для роботи системи тиск води має бути не менш 3 атмосфер.

ВИБЕРІТЬ КОМПЛЕКТАЦІЮ

Осмо-Кристалл 50 исп. 4  Осмо-Кристалл 100 исп. 4  Осмо-Кристалл 50 исп. 5  Осмо-Кристалл 100 исп. 5 

  В залежності від того, яким набором змінних модулів обладнаний фільтр, він може виконувати різні завдання по очищенню води. Перегляньте доступні комплектації, переходячи на пов’язані сторінки, щоб знайти той комплект, який відповідає Вашим потребам.


 • Ультратонке очищення води
  Видаляє всі домішки з водопровідної води, включаючи хлор, важкі метали, бактерії та віруси.
 • Ефективне пом'якшення води
  Пом'якшує воду при будь-якому початковому рівні жорсткості.
 • Легка заміна картриджів
  Байонетне кріплення дозволяє замінити відпрацьований картридж за кілька секунд.

Змінні модулі

 • K1-05 - Змінний фільтр для основної очищення води. Успішно видаляє осад, такий як пісок і іржа. Захищає інші стадії фільтрації.
 • K1-02 - Змінний фільтр для глибокого очищення питної води. Зменшує всі загальні домішки, включаючи хлор, свинець, бактерії та тверді частинки, аж до 5μm.
 • K-50 - Ультра тонка фільтрація всіх забруднювачів, включаючи бактерії і віруси. Ефективне пом'якшення води при будь-якому рівні жорсткості.
 • K1-07 - Змінний фільтр для завершального етапу очищення питної води. Видаляє всі загальні домішки, включаючи хлор, свинець, бактерії та тверді часточки, аж до 0.8μm.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Габарити:

342x92x377 мм

Продуктивність:

190 л/доба

 
 Параметри фільтра залежать від модифікації. Переконайтеся, що Ви вивчаєте потрібну Вам модифікацію.
 

СТУПІНЬ ОЧИЩЕННЯ

Активний хлор, хлориди, сульфати:

100%

Нафтопродукти (бензол):

95%

Фенол:

98%

Пестициди:

97%

Іони важких металів:

95%

Колоїдне залізо:

90%