• Хто ми

  АКВАФОР - один з лідерів світового виробництва фільтрів для води. Компанія була заснована в 1992. На сьогоднішній день штат складає більше 1000 чоловік. Ми забезпечуємо нашою продукцією понад 20 мільйонів сімей в більш ніж 20 країнах.

 • Чим ми займаємося

  АКВАФОР - одночасно розробник і виробник, компанія, яка контролює весь процес створення від ідеї до кінцевого продукту. Всі наші фільтри розроблені з урахуванням міжнародних стандартів очищення води і заточені під рішення найрізноманітніших проблем з водою, що дозволяє нам ефективно очищати воду в будь-якій точці світу.

  Наші технології дозволяють нам виробляти найкращу продукцію в кожній категорії очищувальних фільтрів (глечики, зворотний осмос, стаціонарні системи).

 • Наші технології

  АКВАФОР використовує новітні технології в сфері водоочистки, цілий ряд яких є власною розробкою компанії. Ми володіємо більш ніж 50 патентами по всьому світу, у т.ч. США, Німеччина, Великобританія і Росія.

  Нашою особливою гордістю є технології Аквален, Порожнисте волокно, Карбонблок і Осмос з водо-водяним баком.

 • Наша якість

  Ми дбаємо про те, щоб наша продукція була зручною у використанні і вирішувала всі завдання наших покупців. Місія нашої компанії - це здоров'я наших клієнтів. Саме тому ми використовуємо тільки якісні матеріали від перевірених і авторитетних постачальників. Якість продукції перевіряється на кожному етапі створення. Високі стандарти вимог до власної продукції для нас є великою частиною руху до ідеальної якості.

  АКВАФОР сертифікований згідно стандартам ISO 9001 (TUV Nord, лідер в сфері в Західній і Східній Європі). Близько 10% усіх вироблених фільтрів в кожній партії проходять перевірку перед тим як покинути завод.

  Цілий ряд наших продуктів також отримав сертифікат LGA. Наші якість підтверджує цілий ряд незалежних компаній і лабораторій. Відповідно до проведених випробувань, фільтри АКВАФОРИ відповідають міжнародним стандартам якості та ефективності.